30
01.26
Zdrowo – cyfrowo w przedszkolu
Z radością informujemy, że nasze przedszkole bierze udział w drugiej edycji projektu „Zdrowo-cyfrowo w przedszkolu II”, realizowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Inicjatywa ta wspiera nauczycieli w zdobywaniu nowoczesnych kompetencji oraz pomaga w odpowiedzialnym wprowadzaniu dzieci w świat technologii cyfrowych.27
01.26
Nasze sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym w Stanach Zjednoczonych
Z radością i dumą pragniemy podzielić się wspaniałą wiadomością. W grudniu nasza przedszkolna społeczność wzięła udział w I Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Szopek Krakowskich 2025, organizowanym przez Nowodworski Foundation w Nowym Jorku, pod Honorowym Patronatem Konsula Generalnego RP w Nowym Jorku.
Do konkursu przygotowaliśmy 10 wyjątkowych prac plastycznych, w które dzieci, rodzice oraz nauczyciele włożyli całe swoje serca.
27
01.26
Przedszkolaki na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury
26 stycznia 2026 r. przedszkolaki z grupy BIEDRONKI wybrały się do Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku na „Wystawę Batiku Marty Wachel”. Batik to tradycyjny proces nakładania wosku i barwników na tkaninę w celu uzyskania skomplikowanych i kolorowych wzorów. Barwne prace stworzone przez artystkę, zachwyciły dzieci, z wielkim entuzjazmem podziwiały wspaniałe dzieła.
11
01.26
Konkurs plastyczny „OSP – strażacy w służbie drugiemu człowiekowi, nie tylko w czasie pożaru”
Z radością informujemy o sukcesie naszych przedszkolaków z grupy PSZCZÓŁKI – Marii S., Julii W., Doroty L., Leona D., których prace zostały docenione i wyróżnione w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym na szczeblu gminnym, a tym samym zakwalifikowane do kolejnego etapu – eliminacji powiatowych. Konkurs odbył się pod hasłem – „OSP – strażacy w służbie drugiemu człowiekowi, nie tylko w czasie pożaru”. Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i rozwijania artystycznych zdolności i pasji.