Pluszowe misie w Bibliotece27.11.2011 19:54

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia pani Halinka z Gminnej Biblioteki Publicznej we Frysztaku przygotowała ciekawe zajęcia dla naszych przedszkolaków. Dzieci, trzymając w dłoniach swoje misie, ochoczo maszerowały do biblioteki – 23 listopada grupa pani Marzenki, a dzień później grupa pani Małgosi. 30 listopada wybiera się także pani Kasia z grupą średniaków. W bibliotece czekało na dzieci wiele atrakcji. Oprócz zabawy z misiem, przedszkolaki słuchały fragmentów znanych bajek o misiach, rozwiązywały zagadki, układały puzzle, rysowały misia z zawiązanymi oczyma, kolorowały postać misia, oglądały książki o misiach… było naprawdę bajkowo i misiowo 😉 Dostały też słodki poczęstunek: ulubiony przysmak niedźwiadków – miodek na herbatniku… mniam, mniam!

Serdecznie dziękujemy paniom bibliotekarkom za zaproszenie i zorganizowanie tak wspaniałego spotkania z misiami.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt