„Pinokio” uczy, bawi i wychowuje.6.03.2013 20:06

Dzisiaj po raz kolejny zaprosiliśmy naszych wychowanków do magicznego świata baśni. Tym razem była to jedna z najsłynniejszych opowiedzianych historii, którą zna prawie każdy z nas – baśń pt. „Pinokio – chłopiec z drewna” w wykonaniu teatrzyku kukiełkowego z Nowego Sącza. Od pierwszych chwil wielkiej przygody drewniany pajacyk Pinokio wplątuje się w niebezpieczne sytuacje, co rani serce jego kochanego ojca Gepetto. Niedoświadczony młodzieniec poznaje prawdziwy świat otrzymując niejedną wartościową lekcję. Podobnie jak człowiek, musi w życiu podejmować wybory. Jeśli są one złe, ponosi karę, a dobre są wynagradzane. „Pinokio” to ponadczasowa baśń dla każdego, która bawi, uczy i wychowuje. Dzisiejszy spektakl był więc doskonałą lekcją życia opartego na miłości, dobroci i prawdomówności.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt