BAL U KRÓLOWEJ ŚNIEGU3.02.2013 16:35

IMG_0855

W sobotnie przedpołudnie 2 lutego na halę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku z różnych stron przybywały niezliczone księżniczki, odważni rycerze, wróżki, czarodzieje, kowboje, motylki, śnieżynki – ach, kogo tutaj nie było! Każdy z ogromnym bagażem dobrego humoru i nastroju do zabawy przekraczał progi sali, gdzie odbywał się przedszkolny „Bal u Królowej Śniegu”. W zimowej scenerii nasze przedszkolaki wraz z rodzicami i wychowawczyniami bawiły się przez kilka godzin. Przez krainę Królowej Śniegu prowadził nas Klaun Fred – czyli p. Bogdan Michalec. Dominowały oczywiście wesołe tańce oraz zabawy w rytm skocznej muzyki, a w międzyczasie na sali działy się zaskakujące, a nieraz i magiczne rzeczy – był pokaz czarów, w których pomagali nasi dzielni przedszkolacy, a nawet rodzice, deszcz mydlanych baniek, zabawy kolorową chustą, z baloników powstawały różne zwierzątka, a wspólnymi siłami tworzyliśmy bardzo przyjazne mumie. Niezwykłym widowiskiem okazały się mydlane bańki w rozmiarze XXL, od których nie sposób było oderwać wzroku nie tylko naszym milusińskim. Krainę Królowej Śniegu każdy przedszkolak opuścił w dobrym nastroju i ze smacznym upominkiem.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi GOSiR-u p. Markowi Armacie za udostępnienie sali, Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji balu oraz przygotowanie strojów, a p. Bogdanowi Michalcowi za poprowadzenie zabawy.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt