Dzień Edukacji Narodowej15.10.2011 16:40

14 października zebraliśmy się wspólnie, aby uczcić Dzień Nauczyciela. W przedszkolu jest to dzień wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom było naprawdę dobrze. Świętuje więc też pani intendentka, panie kucharki, panie woźne i pan konserwator. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie. W tym roku każda grupa przygotowała krótki występ artystyczny: wiersze i piosenki. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają przed każdym nauczycielem. Dziękujemy rodzicom za dobre słowo, za kwiaty i słodki poczęstunek. DZIĘKUJEMY!

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt