Żegnaj przedszkole!26.06.2026 18:50
Zakończenie roku przedszkolnego to jeden z ważniejszych dni dla przedszkolaków. Jest to szczególnie ważny moment dla starszaków, gdyż to oni po opuszczeniu przedszkolnych murów rozpoczną naukę w klasie pierwszej. 24 i 25 czerwca sześciolatki z dwóch grup: Pszczółki i Biedronki uroczyście pożegnały przedszkole. Poprzez wiersze, piosenki oraz tańce wyraziły swoją wdzięczność i podziękowanie wszystkim nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom przedszkola za trud włożony w wychowanie i opiekę, za wspaniałe i wspólne lata pobytu w przedszkolu.
Ważnym momentem tego dnia było uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów ukończenia przedszkola przez p. Dyrektor, która skierowała do dzieci wiele ciepłych i miłych słów. Kolejne podziękowania otrzymali rodzice, którzy aktywnie włączali się w życie placówki, wspierali nas w realizacji zadań oraz dokładali wszelkich starań, aby czas przedszkolnej przygody był dla dzieci pełen wrażeń i niespodzianek. Te wspólne lata, które minęły bardzo szybko, pozostawią w naszych sercach niezatarte wspomnienia. Dziękujemy za miłe chwile, za radość i uśmiech każdego dnia. Życzymy Absolwentom wielu sukcesów w szkole! Powodzenia!