Zakończenie roku26.06.2026 16:45
Wydaje się, że jeszcze przed chwilą w kalendarzu gościł wrzesień, a my witaliśmy dzieci, rozpoczynając nowy rok przedszkolny. Dziś – pomału go żegnamy, przewracając ostatnie już karty tegorocznej przedszkolnej księgi, podsumowując minione wydarzenia. Dla niektórych przedszkolaków był to pierwszy rok w naszej placówce, pełen emocji i odkrywania nieznanego dotąd świata. Dla innych – kolejny, w którym z uśmiechem wracały do znanych sal, kolegów i nauczycieli. W mijających dniach w każdej młodszej grupie odbyło się krótkie podsumowanie i symboliczne zakończenie mijającego roku przedszkolnego.
Wręczenie dyplomów i drobnych upominków było okazją do docenienia zaangażowania każdego dziecka oraz podkreślenia, jak wiele udało się osiągnąć przez ostatnie miesiące. Tuż przed wakacjami, z dyplomem w ręce i szerokim uśmiechem na ustach, każdy wykonał sobie pamiątkowe zdjęcie, które wzbogaci przedszkolną księgę wspomnień.
Minione miesiące minęły niezwykle szybko. Był to czas pełen wspólnej zabawy, nauki, wyzwań, nowych doświadczeń, zawierania przyjaźni oraz niezapomnianych przygód. Każdy dzień przynosił okazję do rozwijania talentów, zdobywania nowych umiejętności i budowania pięknych wspomnień. Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie przedszkolaki wrócą gotowe na zdobywanie nowych doświadczeń i tworzenie chwil wartych zapamiętania.