Z wizytą w Szkole Podstawowej im. J. Wybickiego21.06.2026 22:06
Przedszkolaki z dwóch najstarszych grup – PSZCZÓŁKI i BIEDRONKI odwiedziły Szkołę Podstawową im. Józefa Wybickiego, do której od września 2026 r. będą uczęszczać, jako nowi uczniowie. Celem wizyty było poznanie szkoły. Dzieci zwiedziły wiele pomieszczeń szkolnych, m.in.: sale lekcyjne, salę gimnastyczną, szatnię, bibliotekę, świetlicę, gabinet higienistki szkolnej. W szkolnych ławkach zobaczyły swoje rodzeństwo oraz starszych kolegów. Wizyta w szkole była dużym przeżyciem dla dzieci.
Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie.