Zagłosuj na nasze przedszkole!16.10.2025 22:53

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie plastycznym pt. „Co Baranki i Owieczki robią koło rwącej rzeczki?”, zorganizowanym przez autorkę książeczek dla dzieci p. Karolinę Majdan-Solecką znaną jako Pysia Zającówna. Naszą placówkę reprezentują dzieci z grupy SMERFIKI, które wykonały ilustracje zgłoszone do konkursu w dwóch kategoriach: grupowej i indywidualnej.

Serdecznie zachęcamy do polubienia naszych ilustracji znajdujących się na profilu organizatorki konkursu – głosowanie internetowe trwa do 31.10.2025 (do godz. 20.00)

Kliknij tutaj, aby zagłosować na pracę grupową

Kliknij tutaj, aby zagłosować na prace indywidualne

Nagrodą dla autorów prac konkursowych z największą ilością polubień/reakcji bezpośrednio pod ilustracjami na stronie Pysi Zającówny jest umieszczenie rysunków w wydawnictwie książkowym wraz z imieniem i nazwiskiem autora/autorów oraz:

I miejsce dla pracy grupowej – komplet książeczek z Serii „Pożyteczne Opowieści Pysi Zającówny” (6 sztuk) oraz Spotkanie Autorskie z Pysią Zającówną

I miejsce dla pracy indywidualnej – komplet książeczek z Serii „Pożyteczne Opowieści Pysi Zającówny” (6 sztuk)

Wyróżnienia – 3 kolejne prace (zarówno grupowe jak i indywidualne) z największą ilością głosów otrzymują egzemplarz książeczki „Co Baranki i Owieczki robią koło rwącej rzeczki?”.

Pozostałe ilustracje również mają szansę trafić do książeczki – wybiera je bowiem Komisja Konkursowa.

Serdecznie zachęcamy do głosowania na naszych małych artystów 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt