Zakończenie roku w grupach młodszych28.06.2024 14:01

Koniec czerwca kojarzy się z ciepłem, słońcem, beztroską zabawą, nadchodzącymi wakacjami, ale w placówkach oświatowych również z rozstaniami. Dziesięć miesięcy wspólnej przedszkolnej podróży, pełnej przygód i radości szybko minęło – aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Co prawda w przypadku młodszych grup przedszkolnych tylko na chwilę, bo na czas wakacyjnego odpoczynku. W minionym tygodniu w każdej grupie odbyło się symboliczne zakończenie roku. Symboliczne – bo przecież już za chwilę zobaczymy się ponownie.

Dzieci, z uśmiechem na twarzach i pogodnym nastrojem, podsumowały z nauczycielkami miniony rok. Każdy przedszkolak, za dotychczasowy udział w życiu przedszkolnym, wspólne zabawy, uśmiechy i aktywności otrzymał pamiątkowy dyplomy i upominek. ”A teraz już czas zaprosić wszystkich Was, na zasłużony odpoczynek, w lasach, w górach, nad jeziorami, na wędrówki z plecakami…”

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂   BIEDRONKI   TYGRYSKI   PSZCZÓŁKI   SMERFIKI

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt