„To były piękne dni…”27.06.2024 21:59

Lata intensywnej zabawy i nauki w naszym przedszkolu dla grupy MYSZKI MIKI i ŻABKI dobiegły końca. 18 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24 przez grupę ŻABKI, a 19 czerwca MYSZKI MIKI. W obu spotkaniach uczestniczyli zaproszeni rodzice, Rada Rodziców, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i pracownicy obsługi przedszkola.

Część oficjalną rozpoczął wykonany przez starszaki polonez, którego dźwięki rozbrzmiewały w całym budynku przedszkola, a dzieci z wielką powagą i skupieniem wykonywały przygotowany układ taneczny. Pani Dyrektor powitała zebranych gości i podziękowała wszystkim za intensywną i owocną pracę dydaktyczno-wychowawczą. Natomiast dzieciom życzyła wielu sukcesów w dalszej nauce szkolnej. Następnie swoje zdolności zaprezentowały dzieci. W krótkich montażach słowno – muzycznych wspominały miłe chwile spędzone w przedszkolu, a także trudne początki roku szkolnego, kiedy to ze łzami w oczach żegnały się z rodzicami. MYSZKI MIKI wykonały śmieszny skecz „Korporacja”, a ŻABKI zatańczyły „Taniec kwiatów”, w którym to, podobnie jak w przedszkolu, budziły się do życia, by rozwinąć swoje talenty i zdolności.

Po występach przyszedł czas na uroczyste rozdanie dyplomów i nagród wszystkim absolwentom. Wykonano pamiątkowe zdjęcia grupowe i indywidualne. Dzieci wspólnie z rodzicami podziękowały wszystkim pracownikom placówki i wychowawcom za trud włożony w edukację i opiekę. Nie obyło się bez wzruszeń i łez, wywołanych projekcją filmów przygotowanych przez wychowawców, filmów wspominających wszystkie lata spędzone przez dzieci w przedszkolu. A były to niezwykłe dni pełne radości i wzruszeń. Zapewne pozostaną one na długo w pamięci wszystkich wychowanków, nauczycieli i pracowników przedszkola.

Naszym kochanym absolwentom życzymy powodzenia w szkole i czasu, by mogli rozwinąć swoje skrzydła!

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂   ŻABKI   MYSZKI MIKI

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt