Urodziny w przedszkolu27.06.2024 20:08

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie w tym dniu mały człowiek znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. To dzień, który na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka. W tak ważnym dniu, wszystkie dzieci z jubilatem/jubilatką na czele są bardzo przejęte. Śpiewają „sto lat”, składają życzenia, a potem całuski i pałaszowanie smakołyków przygotowanych przez rodziców.

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂   SMERFIKI   PSZCZÓŁKI   BIEDRONKI    TYGRYSKI

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt