Spotkanie z iluzją10.06.2024 22:14

W przedszkolne mury wkradł się dziś świat magii i iluzji, który porywał stoły do latania, mnożył piłeczki, ale przede wszystkim – wywoływał salwy śmiechu i ogrom radości wśród najmłodszych odbiorców. A wszystko to za sprawą wyjątkowej postaci – Sebastiana Frodymy, zwanego też „Panem Wąsikiem”, który odwiedził nas z Pokazem Nowego Cyrku – „TeatrO”.

Już od pierwszych chwil tego niesamowitego spotkania, nasz gość wzbudził w dzieciach ogromną sympatię. Otwarta postawa, uśmiech, dowcip – to wszystko sprawiło, że przedszkolaki już od początku przejawiały zainteresowanie spektaklem. A potem… zadziała się magia. Za sprawą wykorzystywanych przez artystę efektów iluzji optycznej działy się rzeczy niemożliwe – przedmioty pojawiały się i znikały, pióra zmieniały kolor, a stoliki.. unosiły się nad ziemią. Przedszkolna publiczność nie szczędziła magicznych zaklęć, a wybrani przez iluzjonistę  asystenci chętnie brali udział w pokazie. To niezwykłe widowisko wzbudziło u dzieci szczery zachwyt, a śmiechom i okrzykom radości wręcz nie było końca.

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂  BIEDRONKI, MYSZKI MIKI, ŻABKI       SMERFIKI, TYGRYSKI, PSZCZÓŁKI

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt