Podróżujemy Strzyżowską Kolejką Kołową8.06.2024 10:13

Cóż to był za dzień! Czar dawnych parowozów i wagonów nie przemija wraz z czasem. A dzieci uwielbiają je szczególnie. Przekonaliśmy się o tym 7 czerwca, kiedy pod budynek przedszkola podjechała „Strzyżowska Kolejka Kołowa”. Dzieci wspólnie z opiekunami wyruszyły na przejażdżkę w kierunku Glinika Średniego, aby móc poczuć klimat tej niezwykłej maszyny i podziwiać przepiękne krajobrazy łąk, pagórków i pól naszych terenów. Nie zabrakło śpiewu i uśmiechu na twarzach dzieci, dla których przejazd był niesamowitym przeżyciem. Nasza półgodzinna podróż zakończyła się pod przedszkolem. Dzieci wysiadały z wagoników mocno podekscytowane, ale z minami mówiącymi – „czemu tak krótko” 🙂

Z pewnością można stwierdzić, że to jedna z najfajniejszych atrakcji dla przedszkolaków w naszym rejonie, polecamy i serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców naszego przedszkola za zorganizowanie tej przepięknej podróży!

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt