Piknik Rodzinny4.06.2024 14:46

W sobotnie popołudnie nad obiektami Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji dała się wyczuć wyjątkowa atmosfera pozytywnych uczuć – rodzinnego ciepła, miłości, dumy i zadowolenia. A wszystko to za sprawą organizowanego tam Pikniku Rodzinnego dla rodzin naszych przedszkolaków. Organizatorami wydarzenia była działająca przy naszym przedszkolu Rada Rodziców, honorowy patronat objął Wójt Gminy Frysztak, a my wspólnie z dziećmi włączyliśmy się w przebieg za sprawą przygotowanej części artystycznej.

Całość Pikniku rozpoczęły występy przedszkolaków, którzy dla tej wyjątkowej publiczności przygotowali wiersze, piosenki oraz układy taneczne, aby w tej pięknej formie choć częściowo wyrazić swoją miłość do najbliższych. Mali artyści dali z siebie wszystko, a w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. Całość występu zakończyły wyrazy miłości i wdzięczności dla Rodziców, które „ukryły” się w przygotowanych upominkach – kolorowych kwiatach. Po zakończonych występach najlepszą nagrodą za piękny wyraz artystyczny był wspólnie z najbliższymi, aktywnie spędzony czas. A było w czym wybierać! Ogromne dmuchane zjeżdżalnie, tory przeszkód i tarcze do rzucania piłkami, zabawy ruchowe z animatorką, przejażdżki na konikach, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, plecenie warkoczy, stoiska policji, straży pożarnej i pogotowia, loteria fantowa, licytacje… A w międzyczasie była możliwość regeneracji sił przy smakołykach – pysznych ciastach i ciasteczkach, proziakach, gofrach, kiełbaskach oraz ożywczej lemoniadzie. Każdy znalazł coś dla siebie, a przede wszystkim – mógł miło i przyjemnie spędzić wspólnie z najbliższymi czas. Oprócz wesołej zabawy przyświecała nam inna, bardzo ważna kwestia – pomoc drugiemu człowiekowi. Dochód uzyskany z części przygotowanych atrakcji (sprzedaż wypieków, kiełbasy z grilla, licytacji oraz tatuaży brokatowych) wsparł młodą mieszkankę naszej gminy – Wiktorię Hajnas w kwocie 4042,50 zł, natomiast pieniądze pozyskane ze sprzedaży losów na loterii zasiliły budżet przedszkolnej Rady Rodziców na dalszą działalność dla naszych najmłodszych. Wesoła zabawa trwała do godzin wieczornych, a wyjątkowa atmosfera nie opuszczała nas nawet na chwilę, a dziś – pozostały miłe wspomnienia i chwile zamknięte w zdjęciach.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM osobom, które przyczyniły się do organizacji i przebiegu Pikniku Rodzinnego, a dobrych ludzi, którzy dołożyli swoją cegiełkę było naprawdę wielu!

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich zaangażowanych Rodziców – za pomysł, przygotowanie, organizację oraz sprawne przeprowadzenie całego pikniku, którzy nie szczędzili swoich sił, czasu i energii.

W imieniu Rady Rodziców oraz własnym serdeczne podziękowania kierujemy do:

-Wójta Gminy Frysztak p. Jana Ziarnika za objęcie honorowym patronatem imprezy oraz okazane wsparcie finansowe;

-Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku p. Marka Armaty za udostępnienie obiektu;

-Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku p. Agaty Skiby za wypożyczenie namiotu i sprzętu do nagłośnienia;

-P. Marcina Kazalskiego za przygotowanie techniczne i dbałość o nagłośnienie w trakcie imprezy;

-P. Urszuli Capigi za przeprowadzone animacje i zabawy dla dzieci;

-Przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie;

-Przedstawicieli Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie;

-Druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej we Frysztaku oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej;

-Agaty Kliś oraz Katarzyny Sitnik – malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków;

-Pań z Medyka w Jaśle – za przepyszne wyroby oraz brokatowe tatuaże;

Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę wszystkich sponsorów, tj.:

-Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku p. Marek Armata;

-„Stara Wędzarnia” Marcin Januszczak;

-Dolina Wisłoka;

-Polscy Odkrywcy;

-Duże Wiejskie Love;

-Zamek Stara Baśń;

-Ranczo Pstrągowa;

-Sala Zabaw Coco – Loco;

-Sala Zabaw Czary – Mary;

-Muzeum Podkarpackie w Krośnie;

-Kino Helios w Krośnie;

-Kino Strzyżów;

-Multikino w Rzeszowie;

-Adnex

-Cukiernia Fresca;

-Cukiernia Ania;

-Cukiernia Jagusia;

-Studio Fryzur Małgorzata Nowak;

-Kebab City Frysztak;

-Apteka Różana;

-Księgarnia „BETA” Frysztak;

-Piekarnia – Jan Piękoś;

-Sklep „Twój Dom” – Sylwia Urban;

-Raj Market;

-Agata Furman – Lejkowska;

-„Anmar” Anna Sokołowska;

-Szkoła Pływania „Otylka”;

-Lodziarnia Miś;

-Wesoła Zagroda;

-Dolina Ciszy – mini zoo;

-Stajnia Oxer;

-F.P.H.U FOX – PRO Marek Długosz;

-Elite Barber Shop Sebastian Głód;

-Agata Furman – Lejkowska;

-Karolina Król – Jezior;

-Tamara Sokołowska;

-Beata Wiśniowska.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pamiętajmy, że „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – a dzięki Wam tego dnia było mnóstwo uśmiechniętych twarzy.

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt