Warsztaty chemiczne ,,Suchy lód”3.06.2024 16:57

29 maja przedszkolaki zamieniły się w małych naukowców. Podczas warsztatów chemicznych dzieci dowiedziały się, jak zrobiony jest suchy lód i do czego można go wykorzystać w życiu codziennym oraz jak oddziaływuje na metale, ciepłą i zimną wodę. Eksperymenty z suchym lodem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, szczególnie, gdy unosiła się czarodziejska „mgła”,lub gdy po dodaniu do suchego lodu płynu, tworzyły się ogromne bańki mydlane i słychać było „dziwne” odgłosy. Każdy przedszkolak mógł dotknąć magicznej piany, zobaczyć, jak można napompować balon suchym lodem.

Zapraszamy do galerii:

Eksperymenty z suchym lodem PSZCZÓŁKI, MYSZKI MIKI, ŻABKI

Eksperymenty z suchym lodem SMERFIKI, BIEDRONKI, TYGRYSKI

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt