Muzyczne spotkanie z bajkami27.03.2024 08:14

We wtorkowe przedpołudnie naszą placówkę po raz kolejny odwiedziła Mobilna Filharmonia i na kilka chwil wypełniła mury przedszkola żywą muzyką i pięknym śpiewem. Tym razem artyści zaprosili nas na muzyczną podróż do bajkowego, jakże bliskiego dzieciom świata. W trakcie spotkania, które odbyło się pod hasłem „Zaczarowane dźwięki bajkowej i filmowej piosenki” dzieci, za pomocą dźwięków, przenosiły się do kolejnych bajek.

W muzycznej wycieczce „odwiedziły” Elsę z Krainy Lodu, Małą Syrenkę, Roszpunkę oraz kilka innych postaci, a każde spotkanie wywoływało mnóstwo radości i uśmiechu na dziecięcych twarzach. Przedszkolaki mogły nie tylko rozwiązywać muzyczne (i nie tylko!) zagadki, włączać się w śpiew znanych piosenek, ale także utrwalić sobie nazwy instrumentów oraz ich brzmienie. A tym razem były to – skrzypce, flet poprzeczny, pianino oraz różne instrumenty perkusyjne. Czekamy na kolejne spotkanie!

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt