XXII Gminny Konkurs Plastyczny ph. „Palma Wielkanocna”26.03.2024 18:13

24 kwietnia w Niedzielę Palmową w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XXII Gminnym Konkursie Plastycznym ph. „Palma Wielkanocna”. Na konkurs wpłynęło 138 palm wykonanych przez dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców gminy Frysztak. Nasze przedszkole reprezentowało 37 wychowanków. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Gminnego Ośrodka Kultury: kliknij tutaj. 

Komisja Artystyczna w składzie: Przewodniczący P. Roman Górka – artysta rzeźbiarz, P. Marek Hadro – pedagog plastyk, artysta, P. Daniel Januszek – instruktor plastyk OK Wiśniowa, P. Irena Stadnicka – twórczyni ludowa, P. Agata Skiba – dyrektor GOK Frysztak i sekretarz P. Dorota Wojtanowska -instruktor plastyk GOK Frysztak, oceniając prace jednogłośnie postanowiła nagrodzić wszystkich Autorów Palm, którzy misternie zrobili palmy z gałązek wierzbowych, bukszpanu, cisu, suchych kwiatów i traw oraz kwiatków z krepiny, bibuły i papieru. Nagrody przyznano za pielęgnowanie tradycji, wkład pracy, dobór materiałów, inwencję twórczą i estetykę Palm Wielkanocnych. Nagrody wraz z gratulacjami wręczono wszystkim uczestnikom konkursu, a następnie Korowód Palmowy udał się do kościoła, aby podczas Mszy świętej poświęcić palmy.

Serdecznie gratulujemy naszym wychowankom i życzymy dalszych sukcesów!

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂

 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt