Kocha Babcię i Dziadziusia każdy wnuczek, każda wnusia!26.01.2024 20:08

Babcia, Babunia, Dziadziu, Dziadziunio… Tyle słów, a w każdym z nich mieści się ogrom uczuć, emocji i ciepłych skojarzeń. Pod tymi słowami kryją się postacie osób bliskich sercu każdego dziecka, bowiem babcia i dziadziu w sposób szczególny zapisują się w życiu swoich wnuków. Cytując bowiem słowa wiersza: „Kto by bajki opowiadał? Kto by mądre rady dawał?”. Chcąc wyrazić swą miłość i wdzięczność przedszkolaki z wszystkich grup zaprosiły swoje Babcie i Dziadziusiów na specjalnie na tę okoliczność przygotowane występy.

Co to był za piękny czas! Sale pękały od pełnych miłości słów wierszy, dźwięków radosnych piosenek, ale i uczuć – miłości, dumy, radości, wzruszenia. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem prezentowały przygotowany program artystyczny – najmłodsze przedszkolaki w swojej sali przedszkolnej, natomiast starsze grupy – na scenie Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku. W repertuarze żadnej z grup nie mogło zabraknąć recytacji wierszy czy śpiewu piosenek, ale znalazło się też miejsce na grę na instrumentach, układy choreograficzne z rekwizytami czy tańce. Zwieńczeniem wszystkich występów było głośne odśpiewanie „Sto lat”, wręczenie przygotowanych upominków, a przede wszystkim – mocne, pełne miłości przytulenie swoich najbliższych.

Niejedna łza wzruszenia zakręciła się w oku naszych gości, którzy z dumą i uśmiechem podziwiali występy swoich wnuków oraz wsłuchiwali się w życzenia i podziękowania składane w tej artystycznej formie. Mamy nadzieję, że zamknięte w zdjęciach miłe chwile będą okazją do ciepłych wspomnień i niezmienne wzbudzać będą pozytywne emocje.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę:

-Dyrekcji oraz Pracowników Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku – za udostępnienie sali widowiskowej, pomoc w przygotowaniach, a także za profesjonalną obsługę techniczną

-Rady Rodziców – za przygotowanie słodkiej niespodzianki dla naszych gości

-Przedstawicieli Rodziców – którzy z olbrzymim zaangażowaniem włączyli się w pomoc w organizacji i przygotowaniach do występu oraz już po jego zakończeniu

-wszystkich Rodziców – za przygotowanie strojów dla swoich pociech.

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂    SMERFIKI     BIEDRONKI, ŻABKI i MYSZKI MIKI    TYGRYSKI i PSZCZÓŁKI

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt