Witamy po wakacjach!15.09.2023 06:29

 

Czas wakacyjnych przygód i podróży już za nami. Opalone, wypoczęte, pełne energii dzieci powróciły w przedszkolne mury. Od pierwszych wrześniowych dni wszystkie sale wypełniły się gwarem dziecięcych rozmów, pełnych emocji okrzyków i ekscytujących opowieści. Starsze przedszkolaki z radością spotkały się ze swoimi przyjaciółmi, ochoczo przystępując do wspólnej zabawy. Młodsze dzieci, oraz te, które progi przedszkola przekroczyły po raz pierwszy, poznały już swoje panie, sale, kolegów… I choć emocje wciąż nie opadają, pomału wkraczamy w przedszkolny rytm dnia i uczymy się siebie nawzajem. Mamy nadzieję, że te poczynione już pierwsze kroki poprowadzą nas wszystkich ku miłej i ekscytującej przedszkolnej przygodzie.

Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy wielu radosnych, pełnych w nowe doświadczenia dni oraz mnóstwa okazji do prawdziwej, szczerej, dziecięcej zabawy.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt