Żegnaj przedszkole!29.06.2023 21:51

Zakończenie roku przedszkolnego to jeden z ważniejszych dni dla przedszkolaków.  Dla jednych oznacza ono po prostu wakacje, dla innych pożegnanie z przedszkolem, a co za tym idzie, rychłe przywitanie ze szkołą. 22 i 23 czerwca sześciolatki z dwóch grup: Motylki i Jeżyki spotkały się w swoich salach, aby uroczyście pożegnać przedszkole.

Po raz ostatni wierszem, piosenką i tańcem przekazały słowa wdzięczności i podziękowania dla swoich pań, rodziców, pani Dyrektor i wszystkich pracowników przedszkola. Koniec roku to również czas podsumowań – nie mogło zabraknąć zatem wielu ciepłych i miłych słów skierowanych od pani Dyrektor w stronę przedszkolaków opuszczających mury naszego przedszkola. Pani Dyrektor serdeczne podziękowania złożyła rodzicom, którzy aktywnie włączali się w życie placówki, wspierali nas w realizacji zadań oraz dokładali wszelkich starań, aby czas przedszkolnej przygody był dla dzieci pełen wrażeń i niespodzianek. Te wspólne lata, które minęły bardzo szybko, pozostawią w naszych sercach niezatarte wspomnienia. Dziękujemy za miłe chwile, za radość i uśmiech każdego dnia. Życzymy Wam Absolwenci –wielu sukcesów w nowej, równie ciekawej rzeczywistości!

Młodsze przedszkolaki pożegnały się na okres wakacji w swoich grupach. Za dotychczasowy udział w życiu przedszkolnym otrzymały pamiątkowe dyplomy  oraz upominki.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt