Przedstawienie „Bocian i Żaba”18.05.2023 00:19

18 maja 2023 r. do naszego przedszkola przyjechali aktorzy ze Studia Inicjatyw Profilaktyczno – Artystycznych „Szafir” z widowiskiem edukacyjno – profilaktycznym pt. „Zdrowie i ekologia”. Postacie Bociana i Żaby uczyły dzieci, zasad dbania o zdrowie fizyczne oraz o środowisko naturalne. Wszystkim wiadomo, jak ważny dla człowieka jest zdrowy styl życia, w tym zdrowe odżywianie, uprawianie sportu i ekologia. Wesołe scenki, piękna scenografia, konkursy, w których dzieci chętnie brały udział, wszystko to sprawiło, że przekazywane treści były bardzo szybko przyswajane.

”Więc nie wybrzydzaj, nie mów nie i nie rób kwaśnej miny,

bo mądry ten kto dobrze wie, co dają witaminy!”

To fragment piosenki, która szybko wszystkim „wpadła” w ucho i śpiewana była przez całe przedstawianie, a cały program bardzo się podobał dzieciom.

Zdjęcia w galerii

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt