Walentynki18.02.2023 20:42

W dniu 14 lutego odbyły się WALENTYNKI w grupach MYSZKI MIKI, MOTYLKI i JEŻYKI. Dzieci poznały historię i tradycje walentynkowe oraz zapoznały się z takimi pojęciami, jak: miłość, przyjaźń, szacunek. Zrozumiały, że warto jest okazywać miłość najbliższym, a także jak ważne jest okazywanie sobie szacunku i przyjaźni na co dzień. Dzieci miały w tym dniu okazję do powiedzenia miłych słów koleżankom i kolegom. Podczas wspólnych zajęć rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie podczas licznych zabaw dydaktycznych, manipulacyjnych i matematycznych. Dzieci czerpały radość ze wspólnych zabaw w kole z tańcem i śpiewem. Wsłuchiwały się w „Przygody Fenka – Miłość”, a także poznały „Wszystkie kolory miłości”. Czas umiliły dzieciom zabawy z balonami, z sercami i z chusteczką. W tym dniu wśród atrakcji nie zabrakło oczywiście „poczty walentynkowej”, walentynkowych prac plastycznych, słodkich niespodzianek przy bajce pt. „Kopciuszek” oraz wspólnych fotografii.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt