Zimowe przedstawienie koncertujące12.02.2023 20:25

W czwartek 9 lutego przedszkolaki miały okazję wziąć udział w szóstym z cyklu przedstawień koncertujących ph. „Świat muzyki dla dzieci”. Tym razem nasi artyści, jak na tę porę roku przystało, stworzyli zimowo – walentynkowy klimat spotkania. Przedszkolaki miały okazję współuczestniczyć w tym wyjątkowym przedstawieniu włączając się w śpiew oraz prezentując ilustrację ruchową do utworu. Wzorem ubiegłych spotkań zaprezentowane zostały kolejne instrumenty muzyczne – tym razem była to klasyczna gitara oraz gitara basowa. Ponadto dzieci dowiedziały się jak wykorzystywany jest tłumik do trąbki oraz przekonały się jak zmienia dźwięk tego instrumentu. Na koniec poznały wybraną twórczość kolejnego artysty – tym razem był to francuski kompozytor Georges Bizet.

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt