W karnawale same bale!19.01.2023 13:12

13 stycznia 2023 r. w naszym przedszkolu został zorganizowany bal karnawałowy. Był to dzień niezwykły, długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje i z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Każda sala była inną krainą. „Pszczółki” bawiły się w bajkowym świecie, „Tygryski” tańczyły na królewskim zamku, „Żabki” odwiedziły piracką wyspę, „Myszki Miki” zwiedzały podwodny świat, „Jeżyki” były na balu maskowym, a „Motylki” pląsały w rytm hawajskich melodii. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za wszystkie przygotowane smakołyki, a Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla swoich dzieci.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt