Świat muzyki dla dzieci18.01.2023 21:36

11 stycznia 2023 r. odbyło się piąte z kolei przedstawienie koncertujące pt. „Karnawałowe rytmy – Dzień Babci i Dziadka”.  Dzieci poznały utwory kompozytora Jerzego Fryderyka Haendla, zapoznały się z nowymi pojęciami muzycznymi oraz poznały nowe instrumenty: Bum Bum Rurki oraz Guiro. Jak na karnawał przystało, muzycy zaprezentowali utwory muzyczne, tj.: samba, Cha – cha oraz Marsz Radeckiego, który króluje na wszystkich noworocznych koncertach. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach poprzez udział w zabawach muzycznych i odpowiadając na pytania. Całość zakończyło podsumowanie, przypomnienie i utrwalenie przekazanych wiadomości. Kolejne spotkanie z muzyką już w lutym.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt