Mikołajkowe życzenia od Seniorów5.12.2022 18:32

Do naszego przedszkola w ostatnim czasie trafiła przesyłka zaadresowana do przedszkolaków z grupy Żabki. Znajdowały się w niej życzenia Mikołajkowe oraz słodka niespodzianka od Seniorów z Domu Spokojnej Starości „Złote Liście” w Zarzeczu. Życzenia te były odpowiedzią na wysłane przez dzieci własnoręcznie zrobione kartki  z okazji obchodzonego 14 listopada Ogólnopolskiego Dnia Seniora. To bardzo ważne święto i doskonała okazja do podkreślenia wyjątkowej roli osób starszych w naszym społeczeństwie. Bowiem mądrość i doświadczenie życiowe to wartości absolutnie nie do przecenienia.

Pocztówki zostały wykonane w ramach realizacji międzynarodowego projektu edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”, w którym grupa Żabki uczestniczy w tym roku szkolnym.

 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt