MOTYLKI w kinie HELIOS w Krośnie27.11.2022 18:32

Dnia 18 listopada dzieci z grupy MOTYLKI wybrały się na wycieczkę do kina HELIOS w Krośnie na film animowany pt. „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”. Bohaterem bajki był uzależniony od przygód pół kurczak a pół zając, który walczył o miłość i akceptację, mimo swojej inności. Ta wzruszająca historia to półtorej godziny naprawdę dobrej zabawy, która daje do myślenia i przypomina, że powinniśmy kochać siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy. „Warto być sobą” –takie jest właśnie przesłanie filmu. Pełna przygód animowana historia adresowana jest dla całej rodziny i każdy tu znajdzie coś dla siebie. Wspaniały film swoją fabułą i akcją przeniósł dzieci w niesamowite miejsca. W drodze powrotnej dzieci dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami z obejrzanego filmu.

Pobyt na wycieczce to nauczanie przez odkrywanie, przeżywanie i działanie. Wyjazdy edukacyjne dają możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy.

Cele i założenia programowe wycieczki to:

– kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej (edukacja medialna)

– kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (kino) oraz w środkach transportu.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

 

 

 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt