Dzień Przedszkolaka1.10.2022 13:01

W przedszkolnym kalendarzu są dni szczególne, wyjątkowe, inne niż wszystkie. Dni, które są w nim zaznaczone wyjątkowo mocną czerwoną kreską. Niewątpliwie jednym z nich, szczególnie ważnym dla przedszkolnej społeczności jest obchodzony 20 września Dzień Przedszkolaka. To święto wszystkich przedszkolaków – i tych dużych i tych małych, starszych i młodszych, chłopców i dziewczynek. To dzień, w który w sposób szczególny chcemy uczcić przynależność dzieci do przedszkolnej społeczności i dać im jak najwięcej frajdy i radości.

Chociaż każda grupa obchodziła ten dzień inaczej – dziki zachód, jesienne zabawy, pokazy baniek mydlanych, sala kinowa czy sportowe konkurencje i integracyjne pląsy – to z każdej sali dochodziły wesołe okrzyki, wybuchy radości, salwy śmiechu, sportowy doping… A wszystko to okraszone było skoczną muzyką, która zachęcała wszystkich do wspólnej zabawy. Radość, zadowolenie, uśmiechy dzieci – to wszystko towarzyszyło nam tego wyjątkowego dnia, ale mamy nadzieję – pozostanie z nami na każdy kolejny dzień przedszkolnej przygody.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt