Lekcja muzyki w przedszkolu29.09.2022 17:32

27 września 2022 r. w naszym przedszkolu odbyło się pierwsze przedstawienie koncertujące „Świat muzyki dla dzieci” zatytułowane „Magiczny świat muzyki – wprowadzenie – kompozytor Fryderyk Chopin”. Podczas przedstawienia dzieci poznały różne instrumenty muzyczne, ich budowę, sposób wydobycia dźwięku oraz brzmienie, z jednoczesną prezentacją w utworach muzycznych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach muzycznych oraz zapoznały się z utworami najwybitniejszego polskiego kompozytora – Fryderyka Chopina. Przedstawienie prowadzone było przez profesjonalnych muzyków – absolwentów Akademii Muzycznych, którzy w zrozumiały dla dzieci sposób przekazali wiedzę oraz dostarczyli niesamowitych wrażeń. Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia, które będą odbywać się co miesiąc.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt