Witamy po wakacjach!11.09.2022 15:07

Pierwsze dni września już za nami!

Po wakacyjnej przerwie wszystkie przedszkolne sale wypełniły się gwarem dziecięcych rozmów, wesołymi melodiami i okrzykami. Najmłodsze przedszkolaki oraz te, które progi naszego przedszkola przekroczyły po raz pierwszy, zdążyły już poznać swoje panie, sale i zabawki. Starsze dzieci śmiało przekroczyły progi przedszkola doskonale wiedząc, co zastaną za jego drzwiami. Niewątpliwie jednak wszystkim z nich towarzyszyła duża dawka emocji. Mamy nadzieję, że pierwsze powakacyjne kroki w naszym przedszkolu poprowadzą wszystkich w kierunku wyjątkowej, odkrywczej przygody.

Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu. Aby ten nadchodzący rok obfitował w nowe doświadczenia i przyjaźnie!

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt