SUKCESY PLASTYCZNE PRZEDSZKOLAKÓW26.04.2021 18:26

Miło nam jest poinformować, iż nasi wychowankowie zdobyli nagrody w VIII Gminnym Konkursie Plastycznym „Moja mała Ojczyzna” – zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy we Frysztaku. Spośród 59 prac plastycznych z 6 placówek przedszkolnych z terenu gminy Frysztak przedszkolaki z naszej placówki odniosły następujące sukcesy:

– Nagroda Specjalna Grand Prix – Nadia Sz. z grupy MOTYLKI

– III miejsce w kategorii 3-5 latki – Daria Ch. z grupy PSZCZÓŁKI

– III miejsce w kategorii 6-9 latki – Milenka G. z grupy SÓWKI

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami oraz słodkimi upominkami.

Serdecznie gratulujemy Laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Obejrzyj galerię zdjęć 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt