INFORMACJA W SPRAWIE REKRUTACJI8.04.2021 09:39

Informujemy, iż w dniu 12 kwietnia 2021r. opublikowane zostaną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 (na dolnym korytarzu przedszkola).  W związku z powyższym rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia są zobowiązani w dniach 13-23 kwietnia złożyć dokument „Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola” – do pobrania w placówce przedszkolnej lub bezpośrednio ze strony internetowej.

 

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola

 

Brak pisemnego potwierdzenia w terminie do 23 kwietnia jest równoznaczny z rezygnacją z dalszego postępowania rekrutacyjnego, w związku z czym dziecko zostanie wykreślone z listy zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola.

Ostateczne listy dzieci przyjętych do przedszkola ogłoszone zostaną 30 kwietnia.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt