ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA5.12.2020 20:22

W piątkowy ranek w przedszkolu panowała niezwykła atmosfera – czas oczekiwania na odwiedziny Mikołaja. Wszystkim przedszkolakom towarzyszyło podekscytowanie. Przedszkolne mury wypełnione były pięknymi pracami plastycznymi, na których gościł Mikołaj. W salach wybrzmiewały wesołe piosenki. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia dzieci były odświętnie ubrane w czerwone stroje. Na głowach miały mikołajkowe czapeczki, opaski reniferów oraz elementy mikołajkowe na ubraniach. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością wypatrywały gościa. Czas wyczekiwania niezwykle się wydłużał, ale widok Świętego Mikołaja za oknem– zrekompensował wszystko. Radości, śmiechów i okrzyków było co nie miara. Pomimo tego, że Mikołaj nie zagościł w tym roku osobiście w przedszkolu, pamiętał jednak o wszystkich przedszkolakach, których obdarzył pięknymi prezencikami.
Dzień ten minął w bardzo miłej atmosferze i przyniósł dzieciom wiele radości.
Serdecznie dziękujemy Mikołajowi oraz wszystkim pomocnikom Świętego Mikołaja!

 

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt