Witaj Przedszkole!11.09.2011 17:38

1 września z ogromną dawką emocji rozpoczęliśmy przedszkolną przygodę. Starsze przedszkolaki z odwagą i rosnącą dumą swobodnie przekroczyły progi przedszkola, szczycąc się tytułem „starszaka” czy chociażby „średniaka”. Młodsze dzieci, z nieodłączną ciekawością świata, nie puszczając dłoni rodzica rozglądały się po kolorowych salach. Wszystko po to, aby już po chwili przyłączyć się do beztroskiej zabawy. Pojawiły się łzy rozstania nie tylko w oczach dzieci, bo zrozumiałe jest, że debiut w przedszkolu to trudny okres także dla rodziców. Dzieci poznały swoje nowe panie, które nagromadziły bagaż energii do zabaw i cierpliwości dla pomysłów podopiecznych, oraz kolegów i koleżanki – swoich współtowarzyszy w przedszkolnej wędrówce.

Czego możemy spodziewać się w tym nowym roku?

Pełnej radości i ciekawości przygody podczas poznawania świata bliższego i dalszego. Nowych doświadczeń podczas ciekawych zajęć i zabaw w przedszkolu oraz poza jego murami. Stopniowego odkrywania świata muzyki, tańca, plastyki, literatury i teatru. Dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w przedszkolu był czasem radości oraz beztroskiej zabawy i aby takim pozostał w pamięci naszych wychowanków, bo jak śpiewamy w piosence: „przedszkole drugim domem jest!”.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt