Rekrutacja

Od 26 marca rozpoczyna się rekrutacja do naszego przedszkola na nowy rok szkolny 2015/2016. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola są do pobrania u dyrektora placówki lub bezpośrednio ze strony internetowej. Zainteresowanych rodziców prosimy o składanie wniosków do 10 kwietnia.

ZASADY, KRYTERIA I TERMINY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ FRYSZTAK NA ROK SZKOLNY 2014/2015

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2015/2016

OŚWIADCZENIA

Po ogłoszeniu w dniu 16 kwietnia 2015 r. listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia należy OBOWIĄZKOWO złożyć dokument „Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola” – do pobrania w placówce przedszkolnej lub bezpośrednio ze strony internetowej.

.

Brak pisemnego potwierdzenia w terminie do 24 kwietnia jest równoznaczny z rezygnacją z dalszego postępowania rekrutacyjnego w związku z czym dziecko zostanie wykreślone z listy zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola.

.

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 1 WE FRYSZTAKU

Elektroniczna wersja dokumentów jest w formacie PDF.
Do otworzenia plików w tym formacie potrzebny jest program Adobe Reader. ( Pobierz )

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt