ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE!22.06.2019 22:06

17 i 18 czerwca  w grupach ZUCHY, SMERFY oraz MISIE odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. W części artystycznej  dzieci wspominały chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Pod koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów oraz upominków wszystkim absolwentom.

Nie zabrakło także wzajemnych życzeń,  podziękowań i kwiatów. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli Rodzice. Im również wręczono dyplomy za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola.

Dzieci z grup młodszych pamiątkowe dyplomy, książeczki oraz słodką niespodziankę otrzymały 19 czerwca.

Dziękując za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu!

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt