KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ „POLSKA ŻYJE W NAS”4.06.2019 22:48

pobrane

.

28 maja w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej pod hasłem „Polska żyje w nas”. Konkurs miał na celu wspieranie wychowania patriotycznego dzieci poprzez formy aktywności artystycznej, uświadomienie roli pieśni historycznych w rozwijaniu poczucia tożsamości narodowej, popularyzację pieśni patriotycznych i piosenek o tematyce patriotycznej oraz umacnianie świadomości narodowej. Wzięły w nim udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Soliści oraz grupy wokalne oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych przez komisję konkursową w składzie: p. Agata Skiba, p. Janusz Strzępek oraz p. Grzegorz Dykas. Jury przyznało uczestnikom wyróżnienia, wyróżnienia specjalne oraz aż sześć I miejsc.

Przedszkolaki dały z siebie wszystko i zdobyły uznanie w oczach publiczności. Występy zostały nagrodzone wielkimi brawami, a dzieci na pamiątkę otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt