OBCHODY DNIA DZIECKA23.05.2019 17:12

138784-stopka1

.

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. Tegoroczne obchody Dnia Dziecka świętowaliśmy dnia 21 maja w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku.  Zabawę uświetnił wodzirej „Bazyl – Art.” . Był to dzień pełen muzyki , tańców, zabaw,  nie zabrakło również  konkurencji sportowych. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się zabawy z chustą animacyjną. Atrakcją było także puszczanie baniek mydlanych. W trakcie zabaw dzieci korzystały z przygotowanego „słodkiego” poczęstunku. Podsumowując realizację programu przedszkolnej edukacji antynikotynowej – „Czyste powietrze wokół nas” dzieci  z grup starszych uczestniczyły w konkursie wiedzy ekologicznej zdobywając nagrody książkowe. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę  o dinozaurze DINKU – znanym i  bardzo lubianym przez dzieci bohaterze programu.

Wszyscy świetnie się bawili i miło wspólnie spędzili czas . Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt