WYNIKI REKRUTACJI5.04.2019 10:02

Informujemy, iż w dniu 5 kwietnia 2019r. opublikowana została lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 (na dolnym korytarzu przedszkola).  W związku z powyższym rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia są zobowiązani w dniach 08-11 kwietnia złożyć dokument „Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola” – do pobrania w placówce przedszkolnej lub bezpośrednio ze strony internetowej.

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 1 WE FRYSZTAKU

Brak pisemnego potwierdzenia w terminie do 11 kwietnia jest równoznaczny z rezygnacją z dalszego postępowania rekrutacyjnego, w związku z czym dziecko zostanie wykreślone z listy zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola.

Ostateczne listy dzieci przyjętych do przedszkola ogłoszone zostaną 12 kwietnia.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt