WITAJ WIOSNO!25.03.2019 22:50

animowana-dziewczynka-z-marzanną

W naszym  przedszkolu  przygotowania  do  pożegnania  zimy  i  powitania  wiosny  już się zaczęły.  Zmieniła  się  dekoracja przedszkola  z  zimowej  na  wiosenną, a w niektórych  salach  zazieleniły  się  kąciki  przyrody. Oficjalnie wiosnę powitaliśmy 21 marca, gdzie corocznym zwyczajem  kolorowy korowód, na czele z Marzanną, przeszedł ulicami Frysztaka, aby ostatecznie pożegnać zimę. Dzieci trzymając w rękach wiosenne symbole ogłaszały wszem i wobec nadejście upragnionej wiosny. Marzannę zostawiliśmy w przedszkolnym ogrodzie, aby wiatr zaniósł ją hen, za morza. Mamy nadzieję, że wiosna zagości już u nas na dobre.

Przedszkolaki z grupy PSZCZÓŁKI i ŻABKI powitały  również radośnie Panią Wiosnę poprzez uczestnictwo w międzynarodowym spotkaniu czytelniczym on-line   „Witaj Wiosenko”, prowadzonym przez Misiową Mamę p. Anetę Konefał  – dyrektora przedszkola w Kolbuszowej i autorkę programu ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury”.

Dziękujemy pani Wiośnie za cudowne spotkanie.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt