WYRÓŻNIENIA W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „KIM ZOSTANĘ”18.03.2019 22:40

Z przyjemnością informujemy, iż  nasi wychowankowie – Marysia Drzał z grupy ZUCHY oraz Jaś Dziok z grupy ŻABKI zdobyli wyróżnienia w VI Gminnym Konkursie Plastycznym dla Przedszkoli pod hasłem „Kim zostanę?” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy we Frysztaku. Na konkurs wpłynęły 64 prace plastyczne z 6 placówek przedszkolnych z terenu gminy Frysztak. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu odbyło się 13 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. Podczas uroczystości uczestnicy obejrzeli przedstawienie pt. „Lokomotywa” przygotowane przez przedszkolaków z Przedszkola Nr 2 Specjalnego we Frysztaku oraz wystawę wszystkich prac biorących udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy Laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt