KOLEJNY SUKCES PLASTYCZNY10.03.2019 17:15

Miło nam poinformować, że wychowanka naszego przedszkola Aleksandra Rzeźnikiewicz grupy ZUCHY zdobyła główną nagrodę w Konkursie VII Powiatowej Wystawy Plastyki Dzieci i Młodzieży pt. „POMNIKI I ZABYTKI POWIATU STRZYŻOWSKIEGO” zorganizowanym przez: Starostwo  Powiatowe w Strzyżowie, Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej i Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku. Na wystawę wpłynęło 136 prac z przedszkoli, szkół, gimnazjów, ośrodków szkolno- wychowawczych oraz instytucji kultury powiatu Strzyżowskiego.

Przeglądu prac dokonała Komisja Artystyczna w składzie: P. R. Górka – artysta rzeźbiarz,  P. K. Mendocha – Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, P. M.  Hadro – pedagog plastyk, P. J. Czekajowska – dyrektor GOK Frysztak oraz sekretarz  P. D. Wojtanowska. Uroczyste podsumowanie wystawy konkursowej odbyło się w dnia 28.02.2019 r.  w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku.

Serdecznie gratulujemy Oli i życzymy dalszych sukcesów!

.

KOSCIOLe

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt