REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/20201.03.2019 23:52

Od 1 marca rozpoczęła się rekrutacja do naszego przedszkola na nowy rok szkolny 2019/2020.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z obowiązującymi oświadczeniami są do pobrania u dyrektora placówki lub bezpośrednio ze strony internetowej przedszkola.

.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO PRZEDSZKOLA CZ.I

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO PRZEDSZKOLA CZ.II

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO PRZEDSZKOLA CZ.III

.

Zainteresowanych rodziców prosimy o składanie wniosków do 15  marca.

Po ogłoszeniu w dniu 5 kwietnia 2019 r. listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia należy OBOWIĄZKOWO w dniach 08-11 kwietnia złożyć dokument „Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola” – do pobrania w placówce przedszkolnej lub bezpośrednio ze strony internetowej.

.

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 1 WE FRYSZTAKU

.

Brak pisemnego potwierdzenia w terminie do 11 kwietnia jest równoznaczny z rezygnacją z dalszego postępowania rekrutacyjnego, w związku z czym dziecko zostanie wykreślone z listy zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola.

.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt