Zawitał do nas teatrzyk1.12.2011 15:31

W tradycji naszego przedszkola na stałe zagościły wspaniałe, pełne barwy i muzyki spektakle teatralne. Bajkowe przedstawienia rozwijają wyobraźnię małego widza, uwrażliwiają na piękno żywego słowa i muzyki, a także w niezwykle przyjemny i przystępny dla dziecka sposób uczą i wychowują. 29 listopada aktorzy teatru objazdowego „Bazyl” przedstawili nam bajkę pt. „Mysie sprawki”. Dzieci miały okazję poznać historię zabawnej myszki, która z dużego miasta przeniosła się na wiejskie podwórko. Tam, wykorzystując ufność mieszkańców, chciała stworzyć świetny biznes budując go jednak na kłamstwie i oszustwie. Jak się jednak w efekcie okazało – nie tędy droga. Postępująca w ten sposób myszka nie dość, że nie zyskała sympatii mieszkańców, to również została negatywnie oceniona przez małych przedszkolaków, którzy odważnie stwierdzili, że jest zwykłą oszustką. Dzieci, śledząc poczynania zabawnych postaci, miały okazję nauczyć się podstawowych zasad dobrego wychowania oraz takich wartości jak prawda i uczciwość. Pełna żywej akcji i humoru bajka na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci i już oczekujemy kolejnego przedstawienia w wykonaniu wspaniałych aktorów.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt