ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA28.11.2018 22:33

pobrane

„Jest takie jedno święto, jedno na całym świecie,

którego w kalendarzu, być może nie znajdziecie.

Lecz wiedzą o nim dzieci i to już nie od dzisiaj –

Dziś święto nad świętami:

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”.

.

W minionym tygodniu wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Święto Pluszowego Misia na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych uroczystości przedszkolnych. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami – misiami. W każdej grupie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w „misiowej krainie”. Przedszkolaki poznały historię święta Pluszowego Misia, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały utworów literackich o misiach i wesoło bawiły się przy muzyce. Odbyły się również konkursy, quizy, ćwiczenia gimnastyczne z misiami oraz degustacja „misiowego przysmaku” – miodu. Ponadto dzieci razem z misiami zbierały miodek, oraz wykonywały inne ciekawe ćwiczenia na macie do kodowania. W korytarzu przedszkolnym powstała kolorowa wystawa  prac plastyczno – technicznych ilustrujących postać misia.

Na pamiątkę wspólnej zabawy dzieci otrzymały medale „Przyjaciela Pluszowego Misia” .

Mamy nadzieję, że to wielkie „misiowe przyjęcie” zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Obejrzyj galerię zdjęć PSZCZÓŁKI, SÓWKI, ŻABKI

Obejrzyj galerię zdjęć MISIE, SMERFY, ZUCHY

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt