KONKURS PLASTYCZNY „MOJA ULUBIONA PORA ROKU”6.03.2018 12:49

27 lutego 2018 roku rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny dla Przedszkoli pod hasłem „Moja ulubiona pora roku” zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy we Frysztaku. Na konkurs wpłynęło 78 prac plastycznych, w tym 20 z naszego przedszkola.  Miło nam poinformować, iż w obu kategoriach wiekowych pierwsze miejsca zajęły prace dziewczynek z grupy „Promyczki” – Leny Jabłeckiej (kategoria 3-5 latki)  i Julii Mijal (kategoria 6-7 latki). Gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 2 marca w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. Podczas uroczystości uczestnicy obejrzeli przedstawienie pt. „Jak Pani Zima Bałwanka w lesie zostawiła” przygotowane przez przedszkolaków z  Przedszkola Nr 2 Specjalnego we Frysztaku oraz wystawę wszystkich prac biorących udział w konkursie.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt