W KARNAWALE CZAS NA BALE!15.02.2018 17:38

We wtorkowe popołudnie 13 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku odbyła się długo oczekiwana przez dzieci zabawa karnawałowa. Przedszkolaki przybyły na nią przebrane w kolorowe stroje.  Jak co roku nie zabrakło wróżek, księżniczek, pszczółek, motylków, policjantów, rycerzy, superbohaterów i wielu innych postaci z bajek. Kolorowy wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy przy rytmicznej muzyce. W czasie przerw przedszkolaki mogły skorzystać z przygotowanego przez rodziców słodkiego poczęstunku.

W ramach realizowanego w naszym przedszkolu programu edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas” dzieci zaprezentowały piosenkę o zielonym Dinku, jego głównym bohaterze. Ponadto można było obejrzeć galerię prac plastycznych naszych przedszkolaków związaną tematycznie z wyżej wymienionym programem.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku za udostępnienie sali oraz rodzicom za pomoc w organizacji balu i przygotowanie wspaniałych kostiumów dla swoich pociech.

Obejrzyj galerię zdjęć BAL KARNAWAŁOWY

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt