REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018/201912.02.2018 22:54

Od 1 marca rozpoczyna się rekrutacja do naszego przedszkola na nowy rok szkolny 2018/2019.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola  wraz z obowiązującymi oświadczeniami są do pobrania u dyrektora placówki lub bezpośrednio ze strony internetowej przedszkola.

.

.WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018/2019.

.

Zainteresowanych rodziców prosimy o składanie wniosków do 15  marca.

Po ogłoszeniu w dniu 6 kwietnia 2018 r. listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia należy OBOWIĄZKOWO w dniach 09-12 kwietnia złożyć dokument „Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola” – do pobrania w placówce przedszkolnej lub bezpośrednio ze strony internetowej.

.

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 1 WE FRYSZTAKU

.

Brak pisemnego potwierdzenia w terminie do 12 kwietnia jest równoznaczny z rezygnacją z dalszego postępowania rekrutacyjnego, w związku z czym dziecko zostanie wykreślone z listy zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt