PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW24.06.2017 19:28

dziękujemy

Składamy gorące i serdeczne podziękowania dla osób i firm, które wsparły finansowo lub rzeczowo działalność naszego Przedszkola. Dzięki Państwa pomocy realizacja naszych celów wychowania i kształcenia dzieci jest łatwiejsza, atrakcyjniejsza i przyjemniejsza.Nasi wychowankowie cieszą się z każdych ofiarowanych przez ludzi dobrej woli darów. Mamy głęboką nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje i pomoże dzieciom w ich dalszym rozwoju. Dziękujemy za życzliwość, zrozumienie, ofiarność i za dar serca, głęboko wierząc, że przyjazna dłoń będzie nas nadal wspierać. Życzymy Państwu samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

dziękujemy

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i Dzieci

Publicznego Przedszkola nr 1 we Frysztaku

FIRMY, KTÓRE OKAZAŁY NAM SERCE I POMOC:

Bank Spółdzielczy w Strzyżowie Oddział we Frysztaku

Anna Mokrzycka „Trans-Handel” Skład Materiałów Budowlanych

Marek Ziajor Przychodnia Zdrowia Frysztak

Wacław Salamon Warsztat Diagnostyki Samochodowej

Jan Wnęk P.W. „Wenta” Sp. z o.o.

Nadleśnictwo Strzyżów

C.S. „Roksana” Strzyżów

Młyn Frysztak Sp. z o.o.

Delikatesy Centrum Frysztak

TARA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Firma Livemarket z Warszawy Konrad Szmalec i Piotr Lexowski

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt